Најнови зделки

Воден спреј – Water Zoom

Бај Маркет

TV – Favorit Smart Android

”Електромеханика”

Теко Солар проточен – 150L

”Електромеханика”

Диспанзер за вода – AUX HD 1027 SILVER

”Електромеханика”

Преса за коса и Фигаро – Favourit BY-618

”Електромеханика”

Клима – Favourit 12000BTU Inventer

”Електромеханика”

Клима – Favourit 12000BTU

”Електромеханика”

Пластичен пиштол за силикон – Somafix S495

Duo Mebel As – Strumica

Алуминиумски пиштол за силикон – Somafix S496

Duo Mebel As – Strumica

Електрична дупчалка 10mm – Somafix SFDM450

Duo Mebel As – Strumica

Електрична дупчалка 10mm – Somafix SFX8300

Duo Mebel As – Strumica

Класичен Штрафцигер крстач – SFPH075

Duo Mebel As – Strumica

Класичен Штрафцигер Прав – SFSL375

Duo Mebel As – Strumica

Куфер од 1 штрафцигер со 30 додатоци

Сет од 2 Штрафцигери

Duo Mebel As – Strumica

Сет од 7 Штрафцигери

Duo Mebel As – Strumica

20% ПОПУСТ на сите сметководствени услуги во времетраење од 3 месеци + бесплатно регистрирање фирма со купен купон од 99 ден.

Prima Consalting

Фритеза – ST DF-2000HCI

Електромеханика

Тостер – FUEGO KJ-212

Електромеханика

Букет РУЖИ + декорација по избор

Подари ме- Достави ме
1

Аспидистра цвеќе

Подари ме- Достави ме

Промотивен пакет: 1 месечен рекламен пакет + банер преку Strumica Denes

Strumica Denes

Електричен котел – 2200 W, 1.7L

Бај Маркет

Wireless Bluetooth Gaming Безжични Слушалки – S55

Pro Mobile Style

Wireless Bluetooth Безжичен Звучник Е14

Pro Mobile Style

Wireless Bluetooth Спорт Слушалки -SQ – BT700

Pro Mobile Style

Wireless Bluetooth Слушалки Remax RB-T8

Pro Mobile Style

Bluetooth Слушалки STN-110 (за iPhone Samsung Xiaomi huawei HTC LG)

Pro Mobile Style

Wireless Bluetooth Аудио приклучок X6 – USB полнач/ Hands free/ AUX/ CarKit/ Звучник

Pro Mobile Style

MP16 Wireless Bluetooth уред за во кола – FM / USB полнач/ Hands free/ AUX/ Дигитален/ Dual

Pro Mobile Style

Џогер – 100% Микрофибер + бесплатна достава

Бај Маркет

Рефлектор V-TAC 50W Премиум + бесплатна достава

Бај Маркет
2

Промоција за вашиот бизнис ! Со купон од 4990 ден. добивате 3 месечен рекламен пакет на порталот Strumica Denes

Strumica Denes

Блендер за мелење месо и сок – Sonier 1000W + бесплатна достава

Бај Маркет

Уметничка слика пригодна за вашиот дом

Подари ме – Достави ме

Супер Блендер – Sonier SF-8014

Бај Маркет

Соковник – Sinbo SJ-3139 + бесплатна достава

Бај Маркет

Ефикасна сушара за алишта на 3 нивоа + бесплатна достава

Бај Маркет

Кафемат – Sonier SF 3511 + бесплатна достава

Бај Маркет

Цедилка за садови на 2 нивоа + бесплатна достсава

Бај Маркет

Мултифункционален Супер Сецко – Genius nicer dicer plus + бесплатна достава

Бај Маркет

2 X Машинки за мотање сарми + бесплатна достава

Бај Маркет

Висококвалитетна канцелариска столица + бесплатна достава

Бај Маркет

Часовник со апликации на батерии

Подари ме – Достави ме

Соковник со преса – профи + 2 год. гаранција

Бај Маркет

Клуб маса Фрида Елипса

Home by Almak

Клин перница за бебиња со киселински рефлукс проблем

Duo Mebel As

Комода Рома 1

Home by Almak

Столица Ивона

Home by Almak

Перница Bamboo

Home by Almak

Клуб маса Фрида Fi44

Home by Almak

Женски висококвалитетни обувки – ML4

Albedo Exclusive

Женски обувки – ML3

Albedo Exclusive

Женски обувки – ML2 (црна и црвена боја)

Albedo Exclusive

Женски обувки – ML1 (црна,бордо,кафена боја)

Albedo Exclusive

за мирен сон без болки во вратот и главата – Lily Перница 100% Памук

Duo Mebel As – Strumica

За оптимална положба на вратот и ребетот додека спиете – XL Гел Полар перница

Duo Mebel As – Strumica

Мемори Контур перница за здрав и длабок сон !

Duo Mebel As – Strumica

Мемори Облак перница за длабок и здрав сон !

Duo Mebel As – Strumica

Универзален супер лепак – SomaFix

Duo Mebel As
1

Економичен метален шкаф за обувки + бесплатна достава

”Бај Маркет” Скопје

Детско дрвено коњче + бесплатна достава

Дрвени производи

Стол – Клацкалка + бесплатна достава

Дрвени производи
3

10 Бесплатни достави од АПНИ СИ ! Со купон од 99 ден. добивате 10 бесплатни достави од Salt&Peper и Шалом

Apni Si

Дрвено преносно детско креветче + бесплатна достава

Дрвени производи
1

Instagram – Менаџмент на бизнис профил

Octo Group
44

Со купон од 49 ден. добивате до 50% ПОПУСТ на цел асортиман обувки во АЛБЕДО + цената на купонот се минусира од промотивната цена

ALBEDO shoes
5

ПРОДАДЕНО ! Инвестирајте во вашето тело! Со купон од 299 ден. добивате месечна членарина во теретана Атлета Фит

Теретана ” Атлета Фит “
4

Пијалоци за свеж старт на вечерта! Со купон од 99 ден. добивате пијалок по ваш избор

South Side Cocktail Bar

Social Networks: Професионално поставување на Вашиот бизнис

Octo Group

Попуст на новогодишна чашка со боја по Ваш избор

”Подари ме-Достави ме”

Новогодишен попуст ! Со купон од 299 ден. добивате 19% попуст на вградна рерна и стаклокерамичка плоча – Gorenje

Салон за бела техника ” МИЛД”

Акција ! Со купон од 299 ден. добивате 21% попуст на машина за перење -Gorenje WP703

Салон за бела техника ” МИЛД”

Фурна – Gorenje BO615E10X

”Електромеханика”

Шпорет – Favorit CC600WWF

”Електромеханика”

Фрижидер – Favorit RF263

”Електромеханика”

Фрижидер – Favorit CF331

”Електромеханика”

Фрижидер – Favorit L141

”Електромеханика”

Миксер – Philips HR3705.

”Електромеханика”

Миксер – Fuego NR385

”Електромеханика”

Соковник – Gorenje JC803O

”Електромеханика”

Тостер – Gorenje KR1800SDP

”Електромеханика”

Фен за коса – Philips HP8230

”Електромеханика”

Фен за коса – Fuego HD-831

”Електромеханика”

Фен за коса – Fuego HD-862

”Електромеханика”

Фен за коса – Gorenje HD122B

”Електромеханика”
2

Депилатор – Philips HP6420

”Електромеханика”

Преса за коса – Grundig HS 5732

”Електромеханика”

Фигаро – Fuego CT602

”Електромеханика”

Преса за коса – Rowenta SF 1012

”Електромеханика”

Тостер за двопек – Fuego T801B

”Електромеханика”

Правосмукалка – Favorit FVC 156

”Електромеханика”

Правосмукалка – Favorit FVC123

”Електромеханика”

Термо бокал – Favorit T-903 I

”Електромеханика”

Термо бокал – Favorit T-8801 А

”Електромеханика”

Пегла – Fuego DB-2200

”Електромеханика”

Пегла – Tefal FV 1710

”Електромеханика”

Пегла – Tefal FV 3951

”Електромеханика”

Апарат за правење леб – Gorenje BM1200BK

”Електромеханика”

Апарат за кафе – Gorenje TCM300W

”Електромеханика”